Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuros_666

Problem Z Windows 98

Polecane posty

Witam mam problem z Windows 98, a konkretniej ze sterownikami do karty graficznej. Mam GeForce 7300GT pod AGP. Czy są jakieś sterowniki do tej serii kart graficznych pod środowisko Windows 98? Mam też oczywiście Windows XP z SP2 ale tego chciałem zainstalować do grania w starsze gry, które nijak nie chcą chodzić pod XP icon :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do starszych gier (bardzo starych) polecam DosBox'a, a do tych trochę nowszych (niestety nie wszystkich) polecam combo GNU/Linux + wine. Starsze gierki, działają tam często o wiele lepiej niż na natywnym starym Windowsie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do starszych gier (bardzo starych) polecam DosBox'a' date=' a do tych trochę nowszych (niestety nie wszystkich) polecam combo GNU/Linux + wine. Starsze gierki, działają tam często o wiele lepiej niż na natywnym starym Windowsie ;)[list']

A co z Mortyrem (1 czesc) ? Jak to z nim na drugiej opcji (tak sie sklada ze mam mandrive 2008 extreme 2, wine i cedege) ? Bo u mnie na kompie zapierdziela jak szalony (mowie na Windows Xp, na Linie nie testowany jeszcze)... tzn ilosc klatek z 500 (moze przesadzam :P) i przeklada sie to na predkosc gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...