Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

TDK trans-it- problem z programem LOCK.

Polecane posty

posiadam TDK Trans-It 2GB. problem polega na tym, że w instrukcji nie ma informacji co robic gdy sie sformatuje sie nośnik z systemu a nie poprzez program LOCK na nim zamieszczony. Ja tak zrobilem( nie pytać dlaczego) i program LOCK sie usunal (a wg instrukcji nie mozna go usunac) i stracilem dostęp do partycji chronionej haslem. ze Strony TDK scagnalem program LOCK ale po uruchmieniu jego dostaje komunikat "awaria sprzętu, program kończy działanie" mimo ze nosnik dziala poprawnie. tyle ze teraz jego pojemnosc jest ubozsza o 2MB bo tyle wynosil obszar prywatny(chroniony haslem). Co zrobic aby odzyskac dostep do tego obszaru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TH3V - najwyraźniej używałeś złego softu - z TDK zdowloadowałeś zapewne trans_it_usb_password_pr_english.exe. Również mam TDK Trans-It 2GB i z nim ten soft nie działa, objawy dokładnie takie, jak opisałeś komunikat "awaria sprzętu, program kończy działanie".

U mnie LOCKTDK zawiesił się podczas formatowania partycji i oczywiście nie wgrał się na pena. Na szczęście robiłem wcześniej backup na kompie w biurze i miałem LOCKTDK V216-T01.exe zgranego na dysk. Okazuje się, że to są dwa różne programy i kopia zadziałała bez najmniejszych problemów. LOCKTDK odtwarza się po formatowaniu na partycji publicznej, ale tylko wtedy, gdy formatujesz z jego poziomu. Tak przy okazji 2MB, to minimalny rozmiar partycji (tak pomyślane, żeby się zmieścił LOCKTDK).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...