Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikijoe

Rozwiązany: Upload większy od downloadu

Polecane posty

Tak więc mam większy upload w speed tescie od downloadu.

Czy to dobrze ? Może coś nie tak z netem ? Czy może po prostu tak jest.

Dzięki za odpowiedzi

A i jeszcze jedno w mojej okolicy jest dużo drzew, czasami siła sygnału spada poniżej 10%, czy antena zewnetrzna poprawi siłę sygnału ? Do nadajnika mam naprawde blisko max. 1km

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy upload od downloadu nie jest żadnym problemem. Co do anteny. Przy dużej ilości drzew może nic się nie poprawić. Najlepiej aby antena miała "czystą" (tj. bez przeszkód np. w postaci drzew) widoczność z nadajnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena jest już na dachu, tylko wystarczy ja podłączyć. Także zobaczę czy coś poprawi, jest nad drzewami, mogę ja tez podwyższyć, tak więc na tym polu jest ok.

Inne pytanie mam router i modem bez simlocka, jestem w sieci Orange, a niezbyt dobre pogłoski są o tym necie, na tym samym nadajniki mam Plusa czy opłaca się sprawdzić ? Dodam, ze mi strasznie przerywal na starym routerze po kupnie nowego trochę mniej przerywa, ale przerywa, w innych miejscach na przykład u babci internet bez przerywania działa czyli to pewnie wina tych zakichanych drzew? No cóż jakieś skutki muszą być mieszkania na wsi w pięknej okolicy.

Dzięki za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym ponaglać biggrin_prosty.gif ale czy dostanę odpowiedź na swoje pytania powyżej i na te.

Od czego zależy, pociągniecie światłowodu, od chęci władz, od liczby mieszkańców i od forsy ale to gmina w której mieszkam posiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest na tym samym nadajniku to nie ma sensu, wydajnościowo wyjdzie praktycznie tak samo. Nowe kable zależą od dostawcy. Jeśli nie ma zapotrzebowania to żadna firma nie będzie widzieć sensu wydawania grubych pieniędzy na kładzenie nowych kabli, tym bardziej, że musi wszystko być w porozumieniu z miastem/gminą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...