Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shafranietz

problem z wyłączającym się komputerem

Polecane posty

mam problem z komputerem. od jakiegoś czasu po włączeniu i po pochodzeniu (średnio od 20 min do 2 godzin) komputer zaczyna pikać ( jedno długie pikniecie) i sie wyłącza Pierwszy taki problem powstał gdy za pomocą programu Wise registry cleaner usuwałem zeskanowane przez niego pliki. Po jakimś czasie zaczal wyskakiwac blue screen na zmianę z piknieciem i wyłączaniem się kompa. Zrobiłem format , rozłożyłem komputer na czesci, wyczyscilem i powpinałem wszystko jeszcze raz, Zainstalowałem oryginalne sterowniki z załączonych płyt( myślałem ze to wina nowych sterowników karty graficznej) problem się powtarza chociaż już zadziej ale raz dziennie na pewno, blue screen się nie pojawił ( od wczorajszego formatowania) ale zaczął pikać ( jeden raz ciągle) i się wyłączył , dzieje się to po raz kolejny przy aktualizacjach jakichś podstawowych windowsa

sprzet:

Core 2 Quad Q8200,

gainword GF 9800GTX+,

4GB DDR2 Ocz

zasilacz 500V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie jaki masz zasilacz ( musisz zdjąć boczną ściankę komputera lub najprościej odczytać z faktury ) Możliwe ze masz jakiś zasilacz no-name.

Zrób to co napisał Peci- sprawdź temperatury np, HWMonitor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...