Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProfessionalGamer

Rozwiązany: Problem z uruchomieniem nowo złożonego komputera

Polecane posty

Właśnie składam komputer. Jego specyfikacja to:

-Mpower z77

-Gtx 690

-I7 3770k

-RAM od VENGEANCE low profile

-cooler silver arrow sb-e

Złożyłem go najpierw poza obudowa. Podczas uruchomienia kręcą się wiatraki i świeca diody led na płycie głównej. Niestety komputer nie przesyła żadnego sygnału do monitora. Nie wydobywa się tez żaden dźwięk z glosniczka testowego.

Wszystko jest podłączone do zasilania. Próbowałem czyścić cmos. Testowalem kostki ram (nic się nie zmienia niezależnie od konfiguracji kostek, nawet jak nie ma żadnej). Nic się nie zmienia. Jestem zagubiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy do dobrego wejścia podłączyłeś wbudowany głośniczek być może źle mogłeś to zrobić.

Jeśli karta graficzna jest przykręcona do obudowy to ją odkręć i dobrze dopchnij aby równo weszła i do końca.

Ja też miałem problem taki że na ekranie nic nie było i odkręciłem kartę graficzną i dobrze docisnąłem i teraz działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to seasonic 1000W platinium. Na razie nie wsadzilem nawet części do obudowy- siedzą na pudle po płycie głównej. Glosniczek jest podłączony do portu JFP2 na mojej mpower z77. Oczywiście + do +.

Kończą mi się pomysły. Wszystkie części kupione były godziny temu i wszystkie są na gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...