Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarmat

Skype - wyłącza się kamerka

Polecane posty

Witam, mam problem ze skypem, otóż gdy się z kimś łącze to po kilku chwilach mój obraz się zacina, oraz dostaje komunikat że nie działa mi kamerka "Nie można rozpocząć wideo. Spróbuj zamknąć inne programy, które mogą korzystać z kamerki internetowej"

Wszystkie programy oprócz antywirusa mam wyłączone, a mimo to dalej mi nie działa, korzystam jedynie ze skype'a gdy z kimś rozmawiam, nic nie chodzi w tym czasie w tle. Problem znika gdy zrestartuje komputer, ponowne włączenie skype'a nic nie daje. Po zrestartowaniu komputera kamerka mi działa ok 20-40 minut, ale czasami krocej, nawet mniej niż 10. Mam Windows 7, skype'a ściągnałem z oficjalnej stronki, ja i mój rozmówca mamy tę samą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie programy oprócz antywirusa mam wyłączone

Na pewno? Niektóre programy mogą "siedzieć" w procesach, nawet jeśli ich nie widzisz.

Wejdź w msconfig (możesz się do niego dostać, na przykład wyszukując go w menu Start) i w zakładce Uruchamianie poszukaj na liście programów, które mogą potencjalnie korzystać z kamerki internetowej. Odznacz je, a następnie zrestartuj komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...