Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JooreckOgooreck

Rozwiązany: Problem z bluescreen'em

Polecane posty

Problem zaczął się 1,5 tyg temu, grałem sobie w Arme II, nie długo około 20 minut i nagle gra się zacięła, ekran był cały w kreski i kropki i po 10 sekundach wyskoczył bluescreen z takim o to kodem: "0x00000116(0x8923D008,0x94F5B4DA)" i jeszcze podpis: "atikmpag.sys - Address 94F5B4DA base at 94F55000 Datastamp 4e663304". Wyłączyłem go na jakąś 1h, jak do niego wróciłem to było tak samo, od razu po załadowaniu Windowsa wyskoczył bluescreen (działał tylko tryb awaryjny).

Zostawiłem go w spokoju na 2 dni, i gdy wtedy go włączyłem to o dziwo wszystko było normalnie, na wszelki wypadek usunąłem sterownik karty graficznej i zainstalowałem na nowo.

Dzisiaj problem wrócił, grałem sobie około pół godziny i nagle grafika cała się rozjechała, więc go zrestartowałem i wszedłem do poziomu awaryjnego, z którego aktualnie piszę.

Nie wiem czym jest to spowodowane, czy karta graficzna może się rozkraczyć po 3-4 latach ?

Jeśli dla kogoś będzie to przydatne to:

Karta graficzna: Radeon HD 4800

Zasilacz: Chieftec CTF-560-A12S 560 W

EDIT: udało mi się przejść na chwilę na tryb normalny i gdy włączyłem filmik na YT, rozpikselował się i znowu bluescreen icon_cry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz masz dobry- raczej nie jest on winowajcą.

Co do karty graficznej- karta może zepsuć się w każdym momencie- napisz dokładnie jaką masz kartę.

Na twoim miejscu zrobiłbym reinstal systemu, bo ciężko mi wskazać w czym tkwi wina.

Jak będziesz umiał wrzuć screena z temperaturami np HWMonitor, aby sprawdzić czy podzespoły się nie przegrzewają.

Masz możliwość sprawdzenia komputera na innym zasilaczu. Sprawdż wszystkie połączenia- czy dobrze wszystko jest dociśnięte

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...