Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lovs

skasowane pliki z dysku

Polecane posty

Niestety szukałem odpowiedniego działu i ten wydał mi się najlepszy... Jeżeli się pomyliłem to bardzo przepraszam.

Mam wielkii problem... Do szkoły robię projekt na historie o zaborach, w ramach tego projektu musiałem nagrac moich kolegów oraz siebie na komórce, a następnie skleić wszystko w jakiś taki fajny film i tutaj pojawai się mój problem...

Dzisiaj nagrałem moich kolegów do filmu, ostatnie ,,zdjęcia''. Wracma do domu, moje starsze klipy, które nagrywałem wcześniej przenoszę do folderu o nazwie filmy (wytnij, wklej), podłączam komórkę i nowe filmu zrzucam na pulpit. Windows pyta się, czy zamienić pliki, bo istnieją już o takiej samej nazwie (uznałem, że nie zaznaczyłem ich i zostały pojedyńcze) - dałem przenieś i zamień. W tym momencie straciłem moje 3 klipy, które były dobre spośród wszystkich nakręconych. Jak je odzyskac? :( Prosze o szybkie odpowiedzi, z góry dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależnie od systemu i tego, co miałeś w nim ustawione możesz spróbować przywrócić poprzednie wersje (prawy klik -> poprzednie wersje). Mogę się mylić, ale zdaje mi się, że jeśli nawet nie masz takiej opcji nie znaczy, że jej nie ma, tylko, że trzeba ją uaktywnić. Gwarancji brak, ale zawsze jakaś szansa. Niestety akurat nie pamiętam akurat jak to się robiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...