Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mitek1171

Rozwiązany: podlaczenie routeru /wifi do LG L9

Polecane posty

Witam mam mega problem.. Otóż na routerach sie nieznam wogole, a wiec do sedna:

Mam router d link dsl 2640R i sposób w jaki go podlaczyłem wygladał tak : miałem juz podlaczonego neta do kompa za pomocą kabla ethernet (radiówka) i siec skonfigurowana jako siec publiczna, asrock p67 pro3 b windows 7 ultimate 64 bit.

Po czym włozyłem od radiówki przewod ethernet do routera w miejsce z oznaczeniem LAN i drugi kabelek z lan do kompa, po czym odpaliłem router i go zresetowałem, neta na kompie mam, wifi jest wykrywane przez lG L9 lecz nie odpalają sie zadne strony, a w nogi e71 wyskakuje bład dostepu bramy czy cos takiego?? Inaczej skonfigurować sieć? Jeśli tak to jak?? Acha nie moge zalogować sie do 192,168,1,1 a plyty ze sterownikiem routera brak??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm router odlaczony gdyz stwierdziałem ze nie mam odpowiedniego przewodu? Wkładalem wtyczke od neta bezposrednio pod port 1 a ma ona wielkosc standardu LAN chyba. A by poprawnie dostarczyc przesył do routera chyba trzeba podlaczyc sie pod wejsc DSL w moim przypadku. Wiec sądze ze router działał powiedzmy jak przekaźnik tylko dla komputera? Dobrze rozumiem sprawe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz spojrzałem, że to router ADSL. Nie będzie on działał z twoją siecią. Router ma wejście LINE(WAN) typu RJ-11 (popularnie zwany kabel telefoniczny), a ty potrzebujesz routera z portem WAN typu RJ-45 (ethernet).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...