Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Syluska

Duży problem ze słuchawkami

Polecane posty

Może wybrałam zły dział ale nie znalazłam innego bliższego. Jestem tu nowa więc licze na wyrozumialosc ;) Wiec , posiadam mikrofo ze słuchawkami , działało mi wszystko. Nagle mikforon przestał działać . Co najdziwniejsze , mam wejście z tyłu i z przodu na mikrofon itd. , jak z tyłu podłączam głosniki a z przodu słuchawki to nie działaja mi ani słuchawki ani głosniki. Jak odłącze z tyłu głośniki to działają słuchawki jak odłącze słuchawki to działaja głosniki. Do tego działają mi słuchawki ale nie działa mi w nich mikrofon.Wyszukuje mi w systemie że mikrofon jest i jest sprawny. Druga osoba słyszy ode mnie tylko dzwieki systemowe , wyłaczony jest Miks Stereo . Mam dobrze podpiety mikrofon. Robiłam formata nic to nie dało. System to Windows 7.Równiez aktualizowałam sterowniki. Już nie mam pomysłu więc prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że jak podłączyłam słuchawki to w Windows 7 sam znajduje sterowniki i sam instaluje . Słuchawki działały , działają na innym komputerze. Nie znam sie za bardzo na tym i nie wiem jaką mam płytę głowną .Sprawdziałam inne słuchawki z mikrofonem i działają , tylko te , działają na innych komputerach na tym nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...