Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GooralPC

Rozwiązany: Problem z karta sieciowa

Polecane posty

Witam niestety mam problem z swoja karta sieciowa. Pracuje na systemie windows7 x64 moj problem wyglada nastepujaca, wlaczam komputer i pokazuje sie informacja iz sterownik urzadzenia nie zostal zaladowany pomyslnie wtedy wykonuje reset i np. przy drugim uruchomieniu karta bez problemu dziala, czasem moge pare razy wlaczac i wylaczac komputer i karta dziala bez problemow. Jednak niestety zdarzaja sie dnie w ktorych musze uzyc opcji uruchom ponownie komputer zapomnialem dodac ze jesli komputer juz wykryje karte to nie mam z nia juz zadnych problemow. Denerwuje mnie to resetowanie. Instalowalem nowe sterowniki lecz to raczej nie pomoglo. Moze karta powoli sie konczy lub jest to wina plyty glownej niestety nie wiem i dlatego prosze was o pomoc w doradzeniu mi w czym moze byc problem.

System: Windows 7x64

Karta sieciowac: Tp Link wn350gd

Plyta głowna: asrock b75 pro 3

Z góry dziekuje za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomoglo wydawalo mi sie ze wszystko ok bo przez dwa dni przy wlaczaniu nie wystepowal taki problem lecz nadal jest to samo zalaczam screeny. Poniewaz raczej zle opisalem mowy bo nie ma tu zadnej mowy o sterownikach.

rh9bO.png?1

uMZdk.png?1

frKPY.jpg?1

obecnie gdy uruchomilem komputer ponownie wszystko :) wiec jak myslisz co moze byc problemem. Moze czas na zmiane karty sieciowej ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowilem problem wystepuje losowo smile_prosty.gif gdy wystapi ten problem musze uruchomic system ponownie i dopiero wtedy wszystko gra. Znalazlem temat z takim samym problemem jak moj smile_prosty.gifhttp://forum.cdactio...showtopic=96649 twoj cytat "Podobno z tą kartą są jakieś problemy na Windows 7 w wersji x64. Zmieniałeś port w płycie głównej i próbowałeś jeszcze raz zainstalować stery z podanej przez ciebie instrukcji ?" byl to post z 2010 roku ale od tego czasu nie zrobili zadnych aktualizacji sterownikow. Jesli mozesz polec mi porzadna karte wi-fi do 40zł moze byc to karta usb lub pcie. Chcialbym zeby nie sprawiala mi problemow na windows 7 x64 a takze byla troche lepsza od wczesniejszej jesli chodzi o czulosc smile_prosty.gif Jeszcze mam jedno pytanie jesli router netiaspot obsluguje juz IEEE 802.11n to czy gdy kupie karte "n" to polaczenie bedzie stabilniejsze, sila sygnalu sie poprawi ??.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na USB: TP-Link TL-WN722NC

Na PCI: TP-Link TL-WN751ND

Do do "n". Chwytem makretingowym jest dużo większy zasięg. Zasięg nie będzie dużo większy od tego oferowanego przez 802.11g, bo to nie do końca od tego zależy. Co do stabilnego połączenia. Wszystko zależy do routera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...