Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hitman475

Rozwiązany: ping a szybkość internetu

Polecane posty

Witam mam problem z pingiem . Mam internet mobilny play online 2 Mb/s . Przy oglądaniu np. filmów na yt lub pobieraniu , internet ciągnie średnio 800 kb/s , jak dla mnie to ok , ale grając w battlefielda 3 net pobiera 80 kb/s powodując ogromne pingi w granicach 200-350 ms . Moje pytanie brzmi dlaczego internet nie pobiera więcej (tylko 80 kb/s !) ? Z góry dodam że nie jest to wina serwera w bf-ie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych grach nie masz problemu z pingiem? Grasz na zagranicznych serwerach? Co do pobierania. Podczas gry nie są pobierane praktycznie żadne pliki (małe informacje potrzebne do podłączenia się z serwerem itd.). Tak więc 80 Kbps w pełni wystarczy gdyż nawet internet nie zdąży bardziej się rozpędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lolu 70 pingu mam , call of duty mw 3 , od 3 do 4 kresek czyli ok , aion też ładnie chodzi . Gram zazwyczaj na sąsiednich serwerach np. Niemcy , Szwecja . Czasami na Polskich ale to rzadko ponieważ ping większy niż na sąsiednich.

P.S gracze mają od 100 pingu w dól tylko ja mam 200-350 ms-u , dodam że oprócz Origina i przeglądarki każdy program który ma coś wspólnego z internetem wyłączony . I jeszcze mi się przypomniało pisze mi HSPA chyba rodzaj przesyłania danych czy coś w tym stylu , sorry ale jeśli chodzi o sieci to jestem zielony .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie co to ping. Lokalizacja jest kluczowa, co nie zmienia faktu, że obciążenie serwera itd. itp. są również czynnikami decydującymi, dlatego nawet do polskiego serwera możesz mieć ping ~200 ms. Również ping zależy od serwerów po drodze (zazwyczaj nie masz bezpośredniego połączenia z serwerem, tylko po drodze mijasz serwery pośredniczące), możesz to sprawdzić za pomocą traceroute.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to internet mobilny więc jest różnica między ludźmi mieszkającymi nawet 5 minut od siebie. Skoro uważasz, że to wina internetu zostaje tylko kontakt z Play bo my nic nie zrobimy skoro na innych serwerach jest wszystko ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...