Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michael6153

Rozwiązany: Dobry komputer, slaba wydajność. W czym problem?

Polecane posty

Problem tkwi w tym ze posiadam o to taki sprzet intel core i5-3470 CPU 3,20 GHz, 8GB RAM, karta graficzna GeForce GT610 2GB, 64 bitowy system windows 8. Na tym sprzęcie zacinają mi się gry nowe jak i te stare np.; need for speed most wanted 2012 działa dopiero płynnie na najniższej grafice i na rozdzielczości 800-600, a nawet COD 4 moder warfare na najwyższych ustawieniach na rozdzielczości 1920-1080 się tnie, co już chyba jest przesada... U mojego kolegi który posiada taki sprzet jak ja, tylko ze ma tylko 4GB ramy i karte graficzna 1 GB, gry takie jak crysis 2 dzialaja na największych detalach płynnie, cod moder warfare 2 na największych to samo płynnie... w czym tkwi problem? bo jak gram w coda 4 to procesor zużywa tylko 25%, dysk twardy2-3% a ramy 2GB, ale pomimo tych danych cod się tnie tak jak i inne gry. Sterowniki mam nowe, wszystko wyczyszczone i sprawdzone, system jest swiezo wgrany. Proszę o pomoc. PS. przy wlaczonym cod 4+nfs hot pursuit 2010+ghost recon online+splinter cel 5 procesor używa 90%, ram 4-4,5, a dysk może 20-40%, a pomimo to kazda pojedynczo się tnie, musze grac na maksimum 1440-900 rozdzielczości co i tak nie gwarantuje płynnej do końca rozgrywki. (przepraszam za błędy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzenie gf610 do i5 to jakieś nieporozumienie, komop z allegro lub vobisu pewnie. Pamiętaj że jak będziesz wsadzał nową grafikę to od razu musisz wymienić zasilacz po masz pewnie jakiegoś logica z czarnej listy ktory przy większym obciążeniu się spali i są szanse, że pociągie za sobą resztę sprzętu.

Stawiam na to, że twój kolega ma hd7850 lub gtx 560 a te karty są o kosmos lepsze od twojej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi, sprawdziłem jak będzie dzialac na najniższych tylko z pozostawiona rozdzielczoscia hd, i w mniejszym stopniu ale dalej to samo... ja rozmymiem ze karta nie jest wydajna, ale na coda 4 z tka konfiguracja gdzie jedynie rozdzielczość jest duza to 2gb powinny sobie poradzić, a gra w ruchu klatkuje. gdzie jedyna gra która mi chodzi plynie na tej rozdzialce z ustawieniami na full +HD to nfs hot pursuit 2010. Nawet zmiana na wydajność w karcie nic nie zmienia, to już tak samo chodzil mi cod na karcie 256.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...