Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doma96

Problem z internetem

Polecane posty

Cześć. Mam internet 6 mb od września i wszystko było dobrze do listopada. Od tego czasu mam "zaniki internetu" trwające 3-5 sekundy. Te "zaniki" są przez cały dzień w różnych odstępach czasowych. Zauważyłem też, że pobieranie idzie nierównomiernie. Zadzwoniłem do kolesia od internetu, który kazał pingować różne strony i zdziwił się liczbą utraconych połączeń. Zmienił antenę i router, ale to nie pomogło. Podczas grania w gry typu cs, l4d2 lub tf2 jest tak jakby lag i trwa automatyczne rozłączanie, które trwa 3-5 sekundy i potem wraca do normy, aż do następnego "zaniku". Jednak grając w bf3 to od razu wywala z serwera. Ktoś zaradzi co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w pingteście brak utraconych pakietów. Ostatnie co możesz zrobić to jeśli nie był wymieniany kabel od anteny do routera, ew. od routera do komputera, to wymień go. Jeśli dalej tracisz pakiety a twój ISP nie może nic na to poradzić, mogę tylko polecić zmianę ISP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje zmiana ISP. Nie wywiązuje się z umowy więc możesz ją zerwać bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Skoro oni nie są w stanie nic zrobić to po co tworzą sieć? Najlepiej trzymać się z dala od takich dostawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem internet 2 mb przez 2 lata i 2/3 razy na miesiąc nie było internetu od kilku minut do kilku godzin. Zmieniłem na 6 mb we wrześniu tego roku i wszystko działało dobrze do listopada. Wtedy zaczął się ten problem, jednak nikt nie może mi doradzić jak to naprawić, nawet sam dostawca...Internet był zmniejszany na 4 mb i znowu na 6 mb i dalej to samo. Czy sąsiad mógłby posiadać sprzęt, który zakłócałby połączenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...