Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yetas

moniotr nie chce działac pomocy!

Polecane posty

Parametry komputera:

Intel Xeon E3 1230v2

MSI B75A-G43, B75

Radeon 7950

Thermaltake SP-630CWEU

Western Digital WD10EZEX

Cruciale 2x4GB BLS2CP4G3D1609DS1

Monitor - LG M2352 z tunerem TV

Sprawa wygląda tak: wczoraj jak próbowałem podpiąć ten nowy monitor nie było obrazu. Z tyłu ma wyjscie RGB, a do komp wpinałem przy VGA porcie i nie było obrazu. Natomiast, gdy podłączyłem stary monitor przez DVI-D obraz był. Zainstalowałem windowa 7 ultimate sterowniki itp. Wszystko chocidzło dobrze, dzisiaj kupiłem kabel HDMI podłączyłem nowy monitor i wszystko ladnie dziala ustawilem rozdzielczosc itp. Nastepnie odpiałem wszystkie kable (chcialem ustawic wszystko na swoim miejscu) i po podłaczeniu wszystkich kabli brak obrazu na hdmi, podpinam znowu do starego monitora i pokazuje sie, ze trzeba wlaczyc naprawe systemu (mysle ocb nawet nie mialo kiedy sie skopac). Kliknalem napraw - pojawil sie komunikat, ze sie nie udalo naprawic systemu. Komputer sie wylaczyl i wlaczylem go jeszcze raz i wlaczyl sie normalnie jakby nigdy nic, ale nadal nie ma obrazu przez HDMI - kabel podlaczalem i do wejscia przy karcie graficznej i przy plycie glownej i to samo. Monitor sie laczy i jest czarny obraz, a przy DVI-D przy starym monitorze jest wszystko dobrze.

+ bonus nie ma dzwieku, sprobuje sformatowac jutro i dam wam znac

edit: dźwięk działa normalnie, wiec go chyba nie formatuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...