Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mihashek

Prośba o zakupienie karty sieciowej USB

Polecane posty

Witam. Przepraszam, jeżeli temat owego wątku nie jest najlepszy, nie mogłem wymyślić lepszego. Tak więc na początek chciałbym poprosić moderatora, o zmianę tytułu tematu, jeżeli rzecz jasna- nie jest on dobry. Tak więc może zacznę o co chodzi. Po kilkunastu latach, nareszcie mam lepszy internet. Niestety router jest postawiony w innym pokoju (proszę nie pytać o szczegóły, itp. router nie zostanie przeniesiony obok komputera). I teraz nie wiem jak na komputerze stacjonarnym mam się połączyć z tym internetem! Co muszę kupić? Jakiś odbiornik WiFi? Karte sieciową na USB? Prosiłbym o najlepsze rozwiązanie, do 50 zł ponieważ brak funduszy. Mogę już dołożyć te 20-30zł, jeżeli będzie duża różnica, raz a dobrze...Od razu ostrzegam, że nie chcę jakiejś karty sieciowej, co się wkręca do obudowy, jestem w tym dziale bardzo zielony. Pokazuje mi, że mam już jakąś kartę sieciową, Realtek RTL8168(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabyt Ethernet NIC (NDIS 6.20), coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że najlepszym wyborem byłby tu kabel. Niestety nie jest to możliwe...Dzięki za propozycje, może ktoś da coś innego, ale na razie dojrzeje choćby do tej, co podałeś. wink_prosty.gif

EDIT: A te karty sieciowe, to na prawdę uciągają nawet 150Mb/s?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...