Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SLODKIXXX

Rozwiązany: PC do TV

Polecane posty

Witam mam nie potrzebny TV LCD 37 cali Toshiba dokładnie model AV500P.Chcę go wykorzystać do grania Co prawda ma tylko 1366X766 (HD ready) no ale pograć na 23 a 37 fajna sprawa.Telewizor ma wejścia: HDMI,YPbPr,SCART na karcie mam S-VIDEO,DVI,D-SUB.Podłączyłem kablem HDMI używając przejściówki DVI-HDMI.Niby działa ale co jakiś czas obraz gaśnie i zapala spowrotem,denerwuje to przy graniu.Co może być przyczyną.?

Jakich innych gniazdek urzyć ewentualnie żeby to podłączyć..Licze na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się że masz najnowsze sterowniki po czym zobacz w panelu Nvidii czy karta graficzna odpowiednio wykrywa ci TV (Nazwę, poprawną rozdzielczość oraz częstotliwość odświeżania). W tym przypadku ci za bardzo nie pomogę ponieważ ja mam kartę AMD podłączoną do TV ale panel sterowników mam inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wykrywa normalnie.Moge zmienić rozdzielczość ...itp.Odswierzanie jest dziwne 25/30 Hz.Może to wina kabla już sam nie wiem, nie ukrywam że kabel mam tani 3 metry Przejściówka (DVI-D dual link) na HDMI.Zastanawiam się czy kupić nowy DVI-HDMI Ale stały i single link, czy może spróbować coś innego np D-sub na SCART albo DVI-YPbPr.

Zauważyłem jeszcze inną rzecz że jak podłoącze ten kabelDVI-HDMI do mojego monitora LG E2381V-BR to nie widzi nic pisze podłącz kabel.Ale podłączałem do taty TV samsunga i chodziło na tym kablu nie byłu gaśnięcia co pare minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...