Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Problem z płynnością systemu.

Polecane posty

Mam mały problem z płynnością mojego systemu. Chodzi o to że mimo niewielkiego obciążenia komputer sobie słabo radzi.. Moja konfiguracja to:

AMD Duron 1,8Ghz

1,2Gb RAM

dwa dyski po 40Gb każdy

karta graficzna Radeon 9600 (256Mb)

Mój system to XP z SP2.

Nie mam żadnych wymyślich styli, modyfikujących system, zbędnych bajerów. Przeważne mam uruchomione AQQ i Aimpa3 w tle, a antywirus to AVG. Gdy oglądam jakieś filmiki na yt, to jeszcze jest okej. Ale gdy np jest to panel yt na jakimś innym portalu to nie da rady obejrzeć, to samo z większymi materiałami filmowymi online, czy jakiś sreamingiem meczu, czegokolwiek.. Ogólnie strony wolno się ładują. Nie raz bywa tak że scrollując na fb powoduję zacicnanie się muzyki w wyżej wspomnianym AIMPie.. Łącze mam dobre ponieważ na innym sprzęcie ładnie wszystko śmiga bez żadnych przestojów. W czym twki ten problem? Może to mieć jakiś wpływ że mam monitor 21,5" na rozdzielczości 1920x1080 przy takiej karcie graficznej? Jednak gdy gram w jakieś gry to nie ma żadnych przestojów. A może karta sieciowa? Przeglądarka to Mozilla, Chrom sprawował się gorzej. Macie jakieś pomysły? Proszę o szybką pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System XP z SP2. Sterowniki instalowane jakoś w wakację najnowsze bo robiłem formata i sterowniki brałem prosto z oficjalnej strony.

I w zasadzie to było tak od początku reintastalacja jak i przed nią, dopiero jak zorienotwałem się że moje łącze spokojnie daje radę to postanowiłem coś z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...