Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawdi17

Samsung R580 i Reaktek HD Audio

Polecane posty

Dzień dobry. Mam problem z tą zintegrowaną kartą dźwiękową. Zrobiłem przywracanie systemu. Zinstalowałem nowe sterowniki zarówno do kraty dźwiękowej (realtek hd audio) jak i do graficznej (geforce 330m). Podpinam kompa dp amlitunera wyjściem analogowym i wcześniej mogłem na pc wybrać opcję 5.1. Teraz tej opcji nie ma, zarówno na analogowym wejściu jak i hdmi. W menadżerze Realteka mam tylko dwa kanały. Czy to możliwe, że system nie rozpoznaje tej karty? Instalowałem nowsze jak i starsze sterowniki. A może to złe sterowniki do płyty głównej? Błagam o pomoc bo już siwieje z tego powodu, żadna próba naprawy się nie powiodła. PC to Samsung R580 NP-R580-JS0APL z systemem Windows 7 64 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem sterowniki ze strony Realteka więc są chyba orginalne... Słuchaj może to głupio zabrzmi, ale czy to może być problem ze sterownikami płyty głównej? A druga kwestia - czy powinienem "widzieć" tą kartę w biosie?

edit. problem w tym, że nie umiem znaleźć odpowiednich sterowników do płyty gł. Tak naprawdę nawet nie znam jej modelu, na internecie informacje są sprzeczne. Możesz mi powiedzieć co to za płyta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...