Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BombelKrowka

Prawdopodobnie problem z zasilaczem

Polecane posty

Witam mam od 2-3 tygodni może i niewielki problem ale trochę denerwujący =/.

Chodzi o to że jak nacisnę przycisk uruchamiający kompa to nie włącza się odrazu muszę odczekać parę chwil ( nie wiem 3-5 min) i nie chodzi o czas logowania się do systemu tylko mechaniczny rozruch kompa ( zasilacz trzyma dobrze napięcia sprawdzane miernikiem u znajomego ) po uruchomieniu jest wszystko wporządku nie wiecie co może być przyczyną ? Może kabel w obudowie od przycisku Power jest walnięty =/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odnawiam ten temat po tak długim czasie ale sytuacja się zmieniła i obecny zasilacz już chyba zaczyna padać bo resetuje kompa jak chcę uruchomić jakąkolwiek grę ( dzisiaj się tak zaczęło) jedynie w spoczynku pracuje jako tako . Jako że na obecną chwile z gotówką u mnie krucho a nawet bardzo to pytanie czy ten AeroCool Vp-450 poradzi sobie z obecną konfiguracją i takim OC jaki jest obecnie i jaką ma faktycznie moc na lini 12 V ? bo z tego co wyczytałem to ma 312W czy może więcej ? Z tego co widzę ma znaczek 80+bronze. Dlatego się pytam bo widzę że jeden z użytkowników forum ma praktycznie nowy egzemplarz na zbyciu więc jest szansa że za dobre pieniądze go kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef miał prawo wyzionąć ducha ma już 5 lat a dla zasilacza jest to wiek bardzo sędziwy. No cóż będę musiał od siostry komputera pożyczyć fortona 500w na krótki okres jak nie uzbieram na własny. Ale jesteś pewien że ni uciągnie ten Aerocool mojego zestawu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci za pomoc masz rację lepiej dmuchać na zimne i dołożyć trochę więcej niż potem żałować. Mam jeszcze jedno pytanie czy ten zasilacz High Power HPC 500 nadal jest najlepszym wyborem w tych pieniądzach ? Czy lepiej wziąć xfx core 450 W np ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...