Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkosss

Rozwiązany: Problem z płytą główną?

Polecane posty

Witam.

Po zakupie płyty głównej Asrock G41M-VS3 R.2(nowa), pamięci GoodRam DDR3 2 GB PC3-10600DIMM GR 1333(nowa) oraz procka Intel DC E 5200 (używany podobno sprawny)u jednego sprzedawcy. Do tego wcześniej używana karta graficzna Asus GF 9600 GSO , zasilacz Modecom Carbon 620 Wat. Postanowiłem sklecić na nowo kompa zachowując wszystkie środki ostrożności.Po włączeniu kompa, płyta zaskauje bez żadnych dźwięków, kontrolka się zapala, wentalatory na procku i karcie kręcą się a na ekranie ciemność, żadnego biosu poprostu nic.

Robiłem podmianki procka, grafy ,zasilacza i dalej to samo. Tylko pamięci nie mogłem wymienić bo mam tylko tę jedną.

Odpalałem płytę z samym prockiem. Był sygnał braku pamięci. Podłączałem monitor pod zintegrowaną grafę po odłączeniu tej z pci-e. Cały czas to samo. Restart biosu i nic.

zmontowałem wszystko na {pająku} bez kabelków od obudowy, odpałałem poprzez zwarcie styków.

żadnych efektów.

Czy to pamięć się gryzie, lub jest padnięta czy to wina płyty?

Proszę o jakieś sugestie, może coś przegapiłem. Wcześniej już składałem kompy i nie było takich problemów.

Z góry dziekuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...