Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pioneczek

Słuchawki hama. HS-400, wszyskie

Polecane posty

Witam!

Mam problem z tymi oto słuchawkami, a mianowicie. Mam Windows 7 Home, kupiłem te słuchawki dzisiaj są one na wejście USB. Wszystkie wejścia USB działają mi poprawnie ponieważ mam klawiaturę i myszkę także na USB. Włączam muzykę z Windows Media Player'a i niby wszystko ok "leci", najeżdżam myszką na regulację głośności itd... to też pokazuje, że dźwięk jest słyszany (Chodzi mi o ten zielony pasek, który lata w górę i w dół) tongue_prosty.gif Nie są to jakieś super słuchawki, 120zł za nie dałem. W sumie nie wiem czy to ma znaczenie jakie i za ile, bo każde nowo kupione powinny działać. Mógłby mi ktoś pomóc Nie wiem co mam zrobić.

Otóż tak, Sterowniki mam zainstalowane, bo poprzednie słuchawki działały.

Właściwości płyty głównej    ID płyty głównej    01/05/2009-RD780-SB600-6A66AG05C-00

Sterowniki

beztytuuchg.png

Liczę na Państwa pomoc

PS.: Przepraszam Pana Administratora i Moderatorów, bo być może ten temat jest w złym dziale. Jeśli tak jest to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu, z góry dziękuję.

Wybaczam, a temat przenoszę wink_prosty.gif

Niestety, nie napisałeś jaki masz problem, a moja szklana kula jest na urlopie. Opisz problem - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że słuchawki po prostu nie grają. Musisz tymczasowo (np w ustawieniach dźwięku) wyłączyć swoją kartę dźwiękową, bo każde słuchawki czy mikrofon na USB to również dodatkowa karta dźwiękowa. WMP pewnie przesyła dźwięk na kartę dźwiękową w komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...