Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK313

Rozwiązany: Origin, zamówienie wstępne na FIFĘ 13. Pomocy!

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

Od razu przejdę do sedna sprawy, a więc:

1. Chciałbym kupić FIFĘ 13 edycję ultimate, przez origin, lecz tam można płacić tylko kartą kredytową lub pay palem. Ja mam kartę, tylko że debetową. Pay pala nie mam. Czy za pomocą mojej karty dokonam transakcji? Jeśli nie, to czy zdążę założyć konto na tym pay palu ( nie mam pojęcia jak to działa)?

2. Czy jeśli uda mi się zakupić FIFĘ 13 przed jej premierą (27 wrzesień) i będzie ona widoczna na moim koncie origin, a ja przeinstaluję system, wymienię płytę główną, procka, grafę, i gdy z powrotem zainstaluje origina to czy będą tam moje gry, włącznie z FIFĄ 13. Czy może muszę coś skopiować na pendrivera, jakieś pliki żeby po reinstalacji systemu z powrotem jak te te pliki wrzucę na kompa, origin wiedział że miałem na nim gry?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 2 Jeżeli grę zarejestrujesz w Originie przez kod który Ci prześlą to ona już tam będzie , nawet gdybyś cały komputer wymienił ;p. Bowiem wszystkie dane są przechowywane przez EA na ich serwerach, Ewentualnie jeśli boisz się o zapisy włącz przechowywanie w chmurze i już.

Punkt 1 niestety nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkie gry jakie kupiłem na originie to za pomocą karty debetowej i nie miałem z tym żadnych problemów (Visa z PKO).

2. Potwierdzam. Wystarczy, że po wymianie sprzętu ściągniesz Origina i zalogujesz się na swoje konto, a wszystko tam będzie. Jedynie gry będziesz musiał ściągać ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś kupowałem przez Origina, gra była od razu przypisana do konta.

Gry są przypisywane do konta, tak jak już tu się wypowiedzieli. Nie ma czegoś takiego że wymiana uniemożliwi Ci granie na Originie, to nie jest DRM coś jak dla systemu Windows czy innych gier z limitem instalacji/aktywacji - gdzie każda wymiana sprzętu, format windowsa, zabiera limit instalacji. Jedynie musisz mieć Origina i stałe łącze.

Savy są w Moje Dokumenty/Fifa 11/12/13 - zależy od wersji lub użyć zapisu w chmurze.

Ja np kopię Fify mam na płytce, nie muszę ściągać z neta, wrzuca się do katalogu Origina i przy instalacji sam wykryje pliki.

Punkt 1 to nie wiem, jeśli karta posiada ten 4 cyfrowy kod to wtedy można bez problemu płacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...