Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Youtube a Program Partnerski

Polecane posty

Hej. Czytałem dzisiaj na stronach pomocy Youtube o co chodzi z tym całym Kontem parterskim ale ciągle tego nie czaje...

Otóż mam kanał http://www.youtube.com/goodszit który ma włączone ZARABIANIE. A teraz moje pytanie- Jak uzyskaćPorgram Partnerski? Bo z tego co wiem, umożliwia to dodanie paru fajnych bajerów jak np. wybór własnych miniaturek, tło z odnośnikami itp. Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Ja sam sie zgłaszam do tego programu, czy YouTube sam mi da wiadomość, że już moge?

PS. Co daje powiązanie witryny (strony internetowej swojej) z kontem YouTube?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeszcze jedno pytanie. Dlaczego Youtube zaakceptował zarabianie na wszystkich moich filmach, oprócz jednego najnowzego, któy ma swoją drogą najwięcej wyświetlen? Budze sie rano, wchodze na konto a tutaj zamiast znaczka zarabiania obok tego jedynego filmu jest jakis inny znaczek, klikam a tutaj każe mi udowodnić, że film jest mój. Napisałem "film gry jest nagrany przeze mnie, komentarz również" - pomoże to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że Youtube nie pozwala na zarabianie na materiałach z gier per se (CHYBA, że gra ma gdzieś oficjalne oświadczenie, że zezwala na taki proces).

Aby to było możliwe potrzebny jest pośredniczy partner, jak machinima, który ma konkretne układy i licencje z Youtube w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...