Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeQ

Blueconnect + Huaweii MF195 - błąd połączenia

Polecane posty

Witam, od niedługieogo czasu jest posiadaczem internetu mobilnego blueconnect z modemem ZTE mf195. Problem mój polega na tym, że nie mogę połączyć się za pośrednictwem natywnej aplikacji (Internet Manager)- dostaję błąd połączenia, mimo, że karta jest zarejestrowana i jestem w zasięgu (2g, ale zawsze). Ta sama krata sim w telefonie łączy się z internetem bez problemu. Podejrzewam, że coś może blokować sam dostęp do internetu, tylko jak to sprawdzić? Próbowałem z wyłączoną zaporą spod win7, jak również z wyłączonym firewallem z Avasta, nadal nic.. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie pomaga, ani odinstalowywanie w Menadżerze urządzań, ani za pośrednictwem instalatora, cały czas ten sam problem. Nadmienię tylko, że w opisie problemu wkardł się błąd, ten modem to ZTE mf195, nie wiem skąd mi się ten Huawei wziął...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cały czas korzystam z tego laptopa, mam normalnie w domu postawioną sieć, w sumie ta karta domyślnie będzie służyła za mobilny internet w tablecie, ale jednak wypadałoby, żeby od czasu do czasu modem pod usb działał. Także podsumowując, tak, mam taką możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...