Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

happymad

Rozwiązany: Netia vs iPko - faktura - szybka płatność przez internet

Polecane posty

Wybaczcie być może głupie pytanie, ale czy za fakturę z Netii mogę zapłacić poprzez iPko? Wybrałem opcję e-faktury, dla wygody oczywiście, nie przyszłoby mi do głowy, że będą z tym jakiekolwiek problemy... Na liście banków do szybkiej zapłaty nie ma iPko, czy mógłbym wykonać przelew manualnie, ale przez internet, z konta iPko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że iPko nie widnieje na "liście partnerów" Netii. Nie jestem też do końca pewien co powinienem umieścić w tytule przelewu - numer faktury, numer abonenta, czy oba te numery? Na formularzu do wydrukowanie widnieje fikuśny kod kreskowy, fantazyjny ciąg cyfr, "Zapłata za usługi telekomunikacyjne (xxxxxxxxxx/xx/x)". Nie chciałbym, by wpłata ta została wchłonięta w nicość, procedury Netii jawią się cierniem w zadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista partnerów to tylko lista obsługiwanych przez firmę Netia opcji szybkich przelewów. Przelew zwykły możesz wykonywać z każdego istniejącego banku.

Co do tytułu przelewu: ja wpisuję coś w stylu "Opłata za usługę XXX, nr faktury YYYYY" i starczy. Jeżeli chcesz mieć absolutną pewność to wpisz jeszcze numer umowy, której wpłata dotyczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...