Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerty1991

Problem z nagrywaniem gier

Polecane posty

Witam moze mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że gdy nagrywam jakiegokolwiek rodzaju filmiki z gry, to na poczatku filmiku dzwięk z gry jest dobry, a po czasie dopiero gdzies po polowie filmiku jest opozniony? I tak w każdym programie, testowalem frapsa, xfire , dxtory itp itd. Zeby tak bylo w calym filmiku to bym ten dzwiek przesunął a on zawsze sie psuje jakoś tak po polowie nagrywania.

Zmieniłem nawet kartę dzwiękową kodeki i jest tak samo

Mam 2Gb ram, athlona x2 240, 8600gt, dysk 250GB, windows 7

Przecież kurde nie bede z tego powodu reinstalował systemu albo zmieniał na inny ;/

Dzieje się to w kazdej grze, nie wymagającej np. COD2 jak i COD4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś pewien, że nic nie namieszałeś z ustawieniami i kodekami to może nie wyrabia ci dysk albo procek. Dxtory ma dość przyjemną opcje testowania prędkości zapisu, dobrze by było gdybyś podał tą prędkość i rozdzielczość lub rozmiar i czas trwania nagrywanego filmiku. Sprawdź też czy dzieje ci się tak podczas nagrywania innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne twój komputer nie wyrabia z nagrywaniem filmików (to pamięciożerne zadanie). Możesz spróbować zmniejszyć jakość nagrywania czy ilość FPS'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk testowałem HDtune i skoków wielkich nie ma predkości od max 90 min 70.

W codzie 2 grałem na rozdziałce 1024x768 a w cod 4 1280x1024 nawet na minimalnych detalach, teraz sprawdzałem msi afterbuster i jest to samo ;/ nawet jak kompresowanie jest wlączone na duzo aby filmy mało zajmowały to jest to samo filmik 600mb a rozjezdza sie ten głos im dłuzej oglada sie filmik, dysk raczej mozna wykluczyc nawet nie mryga jak nagrywam . TO skoro zmienialem karte dzwiekową, kodeki , no i dysk raczej odpada, to co innego :O Juz tak myślałem ze moze 2gb ram jest za mało dla win7, ale testowałem juz rózne programy do nagrywania nawet te mało pamieciożerne, wszystko w tle wyłączone, win 7 zoptymalizowany, autostart pusty nawet antywira odinstalowałem, na starcie sam system zajmuje w pamieci 450mb co jest raczej niewiele jak na win7 i dalej nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodzi o to, że twój procesor jest za wolny do nagrywania + masz tylko 1 dysk. Wyjaśnij jeszcze o co chodzi z mryganiem dysku, bo z tego co zauważyłem mój w żaden sposób się nie świeci. Możesz jeszcze spróbowac defragmentacji dysku, może trochę pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mryganie w sensie diody która informuje czy dysk w danym momencie coś pracuje tzw. mieli biggrin_prosty.gif na obudowie kompa biggrin_prosty.gif

hm.. Myślałem ze 2 rdzeniowy procek da spokojnie rade, mam w sumie dysk ale to na ATA 60GB ale nie bede podpinał bo aktualny mam na sata, czyli nic nie da sie zrobic eh....

Tylko dzwine bo tu np. jakiś gameplay nagrywany frapsem:

http://www.youtube.com/watch?v=wQg5e9RXnFE

i na kompie o wiele gorszym, a przy strzałach ten ktos nie ma opoznien ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko, że nikt pod tym filmikiem nie podał jaki to dysk, patrząc na wypisane w opisie fpsy stawiałbym nawet na jakiegoś ssd.

Kierowanie się filmami na youtube jako wyznacznikiem mocy sprzętu jest dosyć nierozważne, ponieważ w wielu przypadkach nie mają rzadnego pokrycia z rzeczywistaością, np. według tego

[media=]

filmiku powienienem móc nagrywać BF3 płynnie w ustawieniach ultra przy rozdzielczości 1280/720, a nie mogę nawet na niskich, ponieważ gra zacina się i wysypuje do pulpitu z powodu braku ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...