Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SkullfacePL

Problem z partycją

Polecane posty

Witam

Mam problem z partycją D, większość plików w niej są nie do odczytu, najważniejszy z nich to steam, otóż skoro jest problem chciałem skopiować steam na inną partycję, ale nie mogłem ponieważ niektóre pliki sa nie do odczytania. Wiem, że steam mogę normalnie odinstalować, ale posiadam tam grę The Binding of Isaac, w którym już trochę godzin przegrałem.

A więc czy skopiuję cały folder The Binding of Isaac to będzie mój save ?? Czytałem że save składa się z dwóch plików serial.txt i so.sol, ale ja nie mam żadnego pliku so.sol, więc jak skopiować, żeby na nowym dysku odpaliło grę z zapisem ze starego ??

Nie wiem co dokładnie mam podać, ale temperatura to 35*C, we wszystkim w tabeli status OK, Power on Time - 1177094, Health Status OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie jak zsynchronizować te save'y z steam cloud ?? Mi się wydaje że tylko osiągnięcia można przez steam cloud.

Tutaj screen: http://desmond.imageshack.us/Himg341/scaled.php?server=341&filename=hdduw.png&res=landing

Na screenie widać że temperatura jest 17*C, ale to kilka minut po włączeniu komputera, normalnie jest koło 35*C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk do diagnostyki. Zabezpiecz najpierw ważne dane, bo wszystko zostanie bezpowrotnie z niego usunięte podczas procedur diagnostycznych. Pierwszym podejrzanym jest niełącząca wtyczka zasilania dysku lub problemy z samym zasilaczem - ale to się okaże po testach, bo może to być również degradacja powierzchni dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to tylko ta jedna partycja się zwaliła. A steam z tej partycji nie mogę skopiować, ponieważ jest ten błąd.

To było tak:

Zacięło się coś gdy chciałem wejść w gry z partycji D, więc go zresetowałem. Kolega powiedział że stare dyski nie wytrzymują tak dużej zmiany napięcia więc się coś uszkodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...