Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KMASBIn

Pomoc z ustawieniem Routera

Polecane posty

WItam,

Jestem posiadaczem internetu radiowego, Netfali, podłączonego do routera z Access point'em,a mianowicie TL-WR340G. Ze względu na to że pod router są podłączone dwa komputery plus jeden laptop przez Wi-Fi, chciałbym się zapytać jak mianowicie mogę ustawić opcje QoS'u tak aby mi było przyznawane przynajmniej 1Mb/s z przyczyny takiej że pozostali dwaj użytkownicy (Ojciec i Siostra) zapychają mi całe łącze.

"]http://imageshack.us...ztytuufqy.jpg/ ---> Czy wystarczy tylko wpisać mój adres IP i wartość jaka ma być przyporządkowana do mnie, czy wszystkim użytkownikom mam dane wartości przyporządkowywać transferu, oraz w jakiej postaci, np. 2000 kbps czy może dokładnej 2048 kbps? Już ostatnie jakie mnie męczy to, właściwie to że nie orientuje się w typie przepustowości i nie wiem czy ustawić na ADSL czy Other, bo innych nie ma opcji?

Dziękuje serdecznie za każdą pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR340G nie obsługuje QoS na takiej płaszczyźnie jak ty chcesz to zrobić. Wpisujesz adresy IP oraz transfer (dokładny) jaki chcesz mieć przydzielony. Ten QoS jest tylko nadaniem pseudo priorytetów i nie ograniczy "sztywno" łącza dla komputerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...