Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dalir

Program do rysowania artów

Polecane posty

Szukam jakiegoś dobrego programu do tworzenia artów. Chodzi mi o wektory, tła, etc. I chcę w tym programie bardziej przerabiać szkice z kartki niż tworzyć od zera. Aha i rysowałbym na komputerze, żadnego tableta nie posiadam i raczej odpada. Ogólnie program do wszystkiego. Mam na oku kilka: gimp (do którego się trochę zraziłem, ale może warto dać mu drugą szansę), inkscape, adobe illustrator, paint tool sai. Oczywiście jestem otwarty też na inne propozycje. Co polecacie? Nie muszą być to darmowe programy, gdyż jeśli warto to jestem w stanie się szarpnąć na jakiś :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. GIMP jest bardzo świetnym programem, można by było go po części porównać z nieco starszym, bardziej zaawansowanym "bratem" - czyli Adobe Photoshop'em. Jeśli w grę w chodzi tylko darmowe oprogramowanie, to GIMP jest tu najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli masz 3 kółeczka do wydania, to warto zainwestować w Photoshop'a CS6...

Po niedzieli na mojego bloga wrzucę kilka prac z GIMP'a, zobaczysz, czy warto mu dać szansę smile_prosty.gif

Dobra, dzisiaj. Edycja postu coś mi nie funkcjonuje. Specjalnie dla Ciebie, malowane na szybko, od ręki, w godzinę.

obrazrbd.jpg

Tylko, że ja jestem takim wyjątkiem w tych sprawach - ale mniejsza o to... jakieś porównanie z innymi programami będziesz miał wink_prosty.gif W większej rozdzielczości u mnie na blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...