Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GooralPC

Niestabilne dzialanie systemu operacyjnego po zmianie zasilacza

Polecane posty

Witam niestety mam kolejny problem z swoim komputerem. Po zamontowaniu nowego zasilacza mam problemy z dzialaniem systemu operacyjnego to znaczy komputer wlacza sie normalnie mozna takze wlaczyc gre itp. lecz np. klawiatura nie dziala dobrze to znaczy lapie lagi raz uda sie wpisac dana litere a zaraz nie i dopiero po pewnym czasie zostaje wyswietlona np. w notatniku tak samo dzialanie myszki nie jest precyzyjne, zauwazylem takze jedna dziwna rzecz wlaczam dany utwor w mp3 obojetnie w jakim formacie i po pewnym czasie sam z siebie komputer zatrzymuje mi odtwarzanie sad_prosty.gif Wydaje mi sie ze glownym winowajaca moze byc po prostu system a ja szukam dziury w calym ale tu pojawia sie kolejny problem obecnie mam odlaczone wszystkie napedy czyli cd/dvd niestety nie doczytalem na aukcji jakie okablowanie jest dostarczone z wzmacniaczem i zabraklo mi wtyczek do zasilania. Pomyslalem o sotwrzeniu bootowalnego pendrive takowy udalo mi sie stworzyc lecz nie moge sobie poradzic z odpowiednim ustawieniem bootowania w biosie oczywiscie probowalem roznych ustawien USB=ZIP USB=HDD itp. lecz niestety zadna opcja sie nie sprawdzila.

Plyta Głowna: http://www.gigabyte..../mb/7vt600-rzc/

Moze moja plyta glowna nie obsluguje tej opcji lub pendrive ja sie poddaje i zwracam sie z prosba o pomoc do prawdziwych fachowcow czyli do was smile_prosty.gif

Z gory dziekuje wszystkim za wszelka pomoca smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...