Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azergothil

Jak i czym nagrywać filmiki z gier? [nie Fraps]

Polecane posty

Ja radzę założyć konto na Xfire i nagrywać aplikacją, którą potem się ściąga. Nadaje się też do screenów.

Nie nagrywam nią na tyle regularnie, aby opisać wszystkie opcje jakie oferuje, ale jest niezła. Pamiętam osobne ustawienia mikrofonu, czyli coś, o co chyba ci chodzi ;)

No i pozdrawiam kolegę powyżej,fani TES łączmy się :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz chciałbym Wam wszystkim bardzo podziękować za propozycje. Mam jednak jeszcze kilka pytań:

1. Jak podane programy wpływają na płynność w grach.

2. Czy są one płatne (niestety mój fundusz mi nie pozwala na palenie hajsu).

3. Co do Xfire, czy można wstawić potem ten filmik na yt?

4. Czy istnieje równoczesna opcja nagrywania mikrofonu? (nie chce mi się bawić z audacity)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Youtube można uploadować nawet bezpośrednio po nagraniu z Xfire. Teraz nagrałem filmik z Assassin's Creed 2 (1920x1080) i trochę muliło, ale to może kwestia tego, że z RAMem u mnie bogato nie jest (3 GB) jeśli chodzi o to, żeby naraz tworzyć i nagrywać obraz Full HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam programem MSI Afterburner. Jest w pełni darmowy i łatwy w konfiguracji. Dodatkowo (czy raczej - głównie) posiada możliwość rejestrowania ilości FPS, temperatur i obciążenia procesora, karty graficznej i RAM'u. Pozwala również podkręcać zegary i napięcia podzespołów.

Jedynym problemem może być to, że nagrywa chyba tylko z aplikacji opartych na DirectX.

Istnieje możliwość dokładnego ustalenia parametrów nagrywanego materiału, co w zależności od potrzeb pozwala uzyskać wysoką jakość, lub mniejsze zużycie mega bajtów.

Co do nagrywania dźwięku - lepiej użyć osobnego programu (np. Audacity). Takie rozwiązanie pozwala usunąć szumy i wyciszyć niektóre momenty, bez ingerencji w ścieżkę dźwiękową z gry.

Na koniec montujemy wszystko w całość i gotowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...