Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bleub

Dobry darmowy hosting zdjęć

Polecane posty

Witam

Po pierwsze - nie wiem czy to dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego.

Szukam dobrego hostingu zdjęć z możliwością tworzenia albumów i jako takiej segregacji fotek. Dotychczas używałem fooh.pl lecz ostatnio chyba usunięto całą bazę danych bo wszystkie zdjęcia razem z kontem mi wcięło. Godny polecenia jest imagic.pl lecz limit 40MB nie pozwala użytkować go w bardziej intensywny.

Drogą podsumowania - brak limitów uploadu (lub rzędu >100MB), możliwość tworzenia albumów i linków bezpośrednich oraz co najważniejsze darmowość użytkowania.

Gdyby ktoś podzielił się ze mną konkretną stronką to byłbym wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Minus.com. Darmowy, daje naprawdę ogromną ilość miejsca (10GB na start plus 1GB za każde zaproszenie; galerie mają ograniczenie do 300 plików) i pozwala na wrzucanie czegokolwiek, w tym dokumentów, które można przeglądać w sieci albo muzyki, którą z przeglądarki można odsłuchiwać. Oprócz tego jest do zassania uploader z poziomu systemu oraz rozszerzenia do Firefoxa i Chrome'a. Referal ode mnie do rejestracji, jeśli nie masz nic przeciwko.

Poza tym jest Photobucket dający nieco mniej miejsca, i ewentualnie imgur z ograniczeniem rozmiaru plików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgur.com zapewnia wszystko co chcesz, tylko limity ma takie :

The maximum non-animated file size you can upload is 10MB. However, if the image is over 1MB then it will automatically be compressed or resized to 1MB, for better viewing on the net. The maximum animated file size (both GIF and PNG) is 2MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...