Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pifko

Problem z odtwarzaniem płyt audio z nagrywarki DVD w laptopie

Polecane posty

Witam wszystkich, mam problem z moją nagrywarką w laptopie (Asus K52f jak coś). Problem powtarza się z kilkoma płytami audio-mianowicie, nie mogę ich ani odtworzyć, ani ripować. Mój system to Ubunciak, do odtwarzania używam Clementine, do ripowania Asundera (przedtem ripowałem używając sound juicera, myślałem, że ten problem to wina softu, więc przerzuciłem się na asundera-nic to nie dało). Przykładowo-Led Zeppelin I i II mogłem sobie spokojnie odsłuchać, a potem zripować do ogg. Led Zeppelin IV-już nie. Z kilkoma płytami problem się powtarza. Jestem je w stanie odtworzyć na starym stacjonarnym kompie z XP. Czy ktoś się spotkał z czymś takim, i czy jest na to rada? Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest rodzaj błędu?

Chcąc odtworzyć muzykę w Clementine-komputer zwalnia, nie słychać muzyki, suwak "postępu" skacze co mniej więcej 20 sekund, wszystko potwornie przycina. Asunder, po ściągnięciu tytułu albumu, i wciśnięciu "zgraj" pokazuje pasek postępu... i stop. Nic nie mogę zrobić do momentu aż nie wyciągnę płyty z napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to sprawdzić, ale nie wydaje mi się, żeby to był ten problem. Niektóre z tych płyt kupiłem dawno, dobry rok temu. Problem jest tylko z niektórymi płytami audio-inne, (gry, programy, płyty z danymi) śmigają aż miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...