Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damian747

Niezgodny sterownik,zablokowany po odinstalowaniu gry...

Polecane posty

Proóbowałem zainstalowac gre przeznaczoną dla Windowsa Xp bo myślałem ze bedę mógł ją uruchomić w trybie xp na systemie operacyjnym Windos 7 Profesional.Niestety gra po zainstalowaniu nie chcila sie uruchomic,nie bylo jej widac w dodaj usuń programy.Odinstalowałem ja z menu tytułowego.

Po odinstalowaniu gry po restarcie komputera pojawił mi sie komunikat ze:

Sterownik Tages ,grypu Tages S.A,jest niezgody i musi byc zamkniety,zaznaczylem zeby mi sie ten komunikat juz wiecej nie pojawial.Podczas instalacj gry widzialem jak gra sama instaluje DirectX.

Moze trzeb..a cos jeszcze usunac,nie mam na komputerze pliku Tages.Pliki o tej nazwie znajduja sie na plycie instalacyjnej z gry.Gra po odinstalowaniu najwidoczniej nie odinstalowala tego sterownieka.Pomimo ze zaznaczylem zeby komunikat sie nie pojawial problem pewnie pozostaje.

Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu...

Gra o jakiej mowa to orginala gra:

The Chronicles of

Riddick

Asault on the Athena

z seri:Extra Klasyka

Pobrałem plik TagesSetupx64.exe ze strony ktora wyswietlila mi sie z Centrum Rozwiazywaniaq Problemów systemu Windows i zainstalowałem sterownik.Nie wiem nawet co to jest i do czego sluzy ale....

Chciałbym sie też dowiedziec czy problem ktory wczesniej zanaczylem zeby mi sie wiecej nie pojawial nadal istnieje...jak to zprawdzić?

Czytałem zeplik TagesSetup.exe rozwiazuje problem bo jest to plik do instalowania i odinstalowania sterownika ...

Nie jestem pewny czy jest to prawda...

Jezeli ktos moze to niech sie wypowie na ten temat...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki Tages dotyczą zabezpieczeń gier, aktualizacja raczej pomogła. Poza tym Riddick powinien Ci działać na siódemce, być może przyczyną tego, że nie mogłeś pograć, są właśnie te zabezpieczenia. Zerknij np. na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...