Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strenghold

Rozwiązany: Błędy Sony Vegas

Polecane posty

Siemka, prowadzę na YT kanał "zagrajmy w", do którego zapraszam, link na dole :D. Ale do rzeczy, przez jakiś czas renderowałem i montowałem (jak wiadomo klipy Frapsa) sobie filmy w moim kochanym (kiedyś) Vegasie, nie narzekałem było HD itd.. Ale ostatnio mam taki problem, wrzucam filmy z Frapsa na oś czasu (jakieś 15gb), montuje itd., renderuje po czym : Filmy albo nie mają obrazu ale mają dźwięk (od jakiegoś momentu), albo w ogóle nie działają, albo strasznie się tną i są nie pełne pomimo, iż opis w Win mówi coś innego. Oprócz tego ich rozmiar się praktycznie nie zmienia, nie wiem czy to problem czy tak ma być, no ale wolę się upewnić :P. Tak więc proszę o pomoc, może jakieś kodeki, jeżeli tak to jakie, może coś innego. Z góry dzękuję za pomoc,

Link do kanału : KLIKAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś dosyć istotnej rzeczy jaką jest format w jakim renderujesz filmy. Co do znikania obrazu i dźwieku to przed renderowaniem sprawdź czy każdy plik jest widziany w vegasie, ponieważ ten program tak ma, że czasem zupełnie bez powodu gubi informacje o plikach.

Co do twojego kanału to radzę ci troche podgłośnić swój głos, poniewaz słabo cię słychać i postarać się o zniknięcie czarmych pasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, fakt, zapomniałem o formacie. Jest to oczywiście przepiękny .wmv. Ale, jest widzialny w Vegasie, mogę go spokojnie obejrzeć. A i dzięki za radę co do kanału. Co do czarnych pasów to jest to różnie, zależy od monitora. U mnie na monitorze też je widzę, ale już u kumpla jest normalnie, lecz niestety nie mam na to wpływu, YT mi to robi. Było git dopuki Vegas mi to robił, ale teraz jest coś takiego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem problemy w vegasie z filmikami z frapsa, raz nagralo dobrze a raz jeden filmik potrafil zepsuc wszystko

mialem na to rade, bralem filmiki z frapsa i przerabialem je freemake video converter, aby nie byly to 'surowe' avi, filmiki mniej zajmowaly i szybciej sie renderowaly, a jakosci nie tracilem ;p wystarczy dobrze kodek ustawic ;)

teraz uzywam bandicama i testuje roznych szablonow tam podanych, na podstawowym niestety sony vegas widzial tylko obraz a dzieku nie ;p wiec znowu musialem konwertowac freemake'em -.- a teraz testuje szablon stworzony specjalnie do ecydji w sony vegas i moge powiedziec ze zgrywa miodzio filmiki, widzi zarowno obraz i dzwiek i pokazuje zero bledow w vegasie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem problemy w vegasie z filmikami z frapsa, raz nagralo dobrze a raz jeden filmik potrafil zepsuc wszystko

mialem na to rade, bralem filmiki z frapsa i przerabialem je freemake video converter, aby nie byly to 'surowe' avi, filmiki mniej zajmowaly i szybciej sie renderowaly, a jakosci nie tracilem ;p wystarczy dobrze kodek ustawic ;)

teraz uzywam bandicama i testuje roznych szablonow tam podanych, na podstawowym niestety sony vegas widzial tylko obraz a dzieku nie ;p wiec znowu musialem konwertowac freemake'em -.- a teraz testuje szablon stworzony specjalnie do ecydji w sony vegas i moge powiedziec ze zgrywa miodzio filmiki, widzi zarowno obraz i dzwiek i pokazuje zero bledow w vegasie ;)

Dosłownie ocaliłeś moją "Ju Tubową" karierę, wielkie dzięki za podanie nazw programów itd. faktycznie błędy zniknęły, oraz szybszy render + dobra jakość, jeszcze raz wielkie dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...