Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MacKraw

Komputer nie wykrywa kary sieciowej

Polecane posty

Witam. Wczoraj (jak i przez cały poprzedni rok) korzystałem z karty sieciowej pentagram hornet p 8132-10 , chwile połaziłem po necie, po czym pograłem w medal of honor. Dzisiaj włączam komputer a tu karta włącza się i wyłącza i jest taki dźwięk. Przeinstalowałem stery do karty, ale po tym to już w ogóle komputer nie widział karty. jak najade na ta ikonke z iksem w prawym dolnym rogu obok godziny to jest ,,nie połączono- brak dosępnych połączeń" a zawsze wykrywało 5-6 sieci w tym samym miejscu. jak wejde do centrum sieci i udostępniania i kliknę zobacz pełną mapę to jest ,, karta nie jest podłączona". a w rozwiązywaniu problemów jest kabel sieciowy nie jest podłączony. błagam o szybką pomoc.

a i system to Win 7 32bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka razy przygody z kartami sieciowymi - głównie po aktualizachach sterowników. Najlepiej wróć do standardowych ustawień Windowsa, może da sobie radę bez jakichkolwiek sterów.

Sprawdź czy czasem nie masz wejścia Ethernet na płycie głównej. Wystarczą tylko sterowniki dołączone do niej i możesz mieć praktycznie to samo, co podczas używania karty sieciowej.

Aha i sprawdź kabelek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...