Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chromu

Slep w Originie

Polecane posty

Witam znów zagościłem na forum jako ,że kolejny błąd mnie spotkał, to już nawet zaczyna nieco śmieszne ale do rzeczy.

Mianowicie chciałem sobie zakupić dodatek Euro 2012 ,założyłem w tym celu konto Pay Pal potwierdziłem, ojciec zrobił przelew wszystko gra wydawało by sie. Następnie postępuje według instrukcjii ,I cóż się dzieje? Wszystko gra do momentu potwierdzrenia kółeczko kreci się pięknie i nic dalej nie wynika z tego czekałem 5 minut potem nawet na godzinę wyszedłem i nic.

Pisałem ze skądinąd bardzo miłym pracownikem przedstawiłem mu problem , stwierdził ,że zamówienie jest nieudane - Mało tego nie ma po nim żadnego śladu, poza tym w Originie

Ani Na EA na koncie na stonie głównej , ani też na E mail - powiedział abym spróbował za 5 -6 dni

I tak próbuję od 1 Maja hehe ciągle to samo

Spotkałem się z tym , problemem raz na innym forum lecz tam nikt nie dał konsruktywnej odpowiedzi , dlatego pełen wiary w społeczność CDA piszę tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z innej przeglądarki, jeśli to nie pomoże, to na innym komputerze i najlepiej korzystając z innego dostawcy Internetu. Mieliśmy kiedyś, po zmianie ustawień redakcyjnego firewalla, podoby problem, pomogła interwencja u uber-admina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Allorze .Przeczytałem jednak recenzję Cormaca oraz wypowiedzi ludzi na forum i zmienilem zamiar. w Originie nabyłem NHL 09 .Myślę ,że błąd w Fifie jest spowodowany być może wadliwym zaimplikowaniem odsyłacza sklepu do Menu gry .Transakcja z NHL przebiegła bowiem szybko weryfikacja jeszcze szybciej a potem płatność.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...