Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skreedi

Rozwiązany: C2Q Q6600 a GTX460 1GB

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy sprzęt który mam aktualnie jest dobrze "złożony"? Głównie chodzi mi o to czy nic niczego tu nie ogranicza, czasmi wydaje mi się, że CPU nie daje rady z GTXem, a poza tym GTA IV po zmianie karty bardzo źle chodzi (pisałem już tutaj o tym - na GTXie mam max 30fps, a na starym Radku 4870 512MB 50-60FPS...).

CPU: C2Q Q6600 2.4@3.2Ghz

GPU: MSI GTX460 1GB

RAM: 4GB OCZ 1066Mhz

MoBo: GIGABYTE EP45-DS3R

PSU: TAGAN 600W

Jeśli chodzi o temperatury to są w normie, więc niska wydajność w GTA nie jest spowodowana temperaturami, buda jest dobrze chłodzona, a na procesor wsadziłem Scythe Mugen II więc tu też żadnych problemów nie powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że kartę wymieniałem pod koniec 2010 roku, więc tak - usuwałem pozostałości po starych sterownikach, miałem formata 5-6 razy od tamtego czasu... W tamtym roku spróbo9wałem też z Windowsem 7 jednak problem nadal występował więc wykluczyłem winę Visty. Co do pierwszego problemu - to czy mój sprzęt podany w pierwszym poście powinien współgrać jakoś ze sobą "na papierze"? Chodzi mi o to czy nic nie ogranicza niczego - np. za słaby procek na tę kartę czy coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem w czym jest problem... Rozumiem, że GTA IV = zła optymalizacja ale żeby na GTX460 chodziło gorzej niż na jakimś starym R4870...? Sterowniki najnowsze, wszystko aktualne, temperatury w normie, żadnych modów, patch najnowszy (próbowałem też na 1.0.4.0 - na nim grałem mając Radeon, też nic) więc pomysły mi się już skończyły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edge

W innych grach wszystko chodzi tak jak powinno - BF3 przed patchem psującym grę - średnio 40-50 klatek na wysokich, BC2 idzie na full detalach przy 50-70 klatkach, Fallout New Vegas detale na full + mod z lepszymi teksturami - 60+ klatek, Crysis 2 na wysokich też w miarę płynnie ale nie pamiętam dokładnej liczby klatek.

@sebawilk

2 rdzenie? Jeśli chodzi o mój procesor to jest to C2Q - czyli 4 rdzenie więc wszystko powinno być w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...