Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Civril

Program do nagrywania ekranu

Polecane posty

Gamecam jest bardzo przyjemny tylko na filmikach jest to przeklete logo GAMECAM, znacie jakis program ktory nie obarcza uzytkownika jarzmem swego loga?

edit @Up: tylko, że mi nie reaguje na hothey

edit2: No teraz jest problem MSI Afterburner nie zgrywa dzwieku

edit3 zaden z tych programow nie nagrywa mi dzwieku, czy to naormalne? Jak temu zaradzic?

edit4 Widzailem jak koles nagrywal gameplaya z apomoca MSI Afterburner, moze ktos powiedziec jak to zrobic zeby bylo z glosem(tzn dzwiekiem z gry strzaly etc)? Probowalem nawet CamtasiaStudi ale on obciaza strasznie kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Po pierwsze - MSI Afterburner przechwytuje tylko z aplikacji opartych na DirectX (najłatwiej to rozpoznać, kiedy MSIA wyświetla lub nie ilość FPS - ustawia się to w zakładce "monitoring").

Po drugie - Aby zacząć nagrywanie, wchodzimy w "settings" --> zakładka "Przechwytywanie wideo". Teraz tip, który możliwe, że jest przyczyną twoich problemów, a mianowicie jako hotkey odpowiedzialny za nagrywanie, warto ustawić jeden z klawiszy funkcyjnych (np. F10) zważając, żeby nie kolidował z obłożeniem klawiszy w grze, bo inne klawisze bywają przez program ignorowane.

Potem pozostaje już tylko wybór folderu docelowego, rozmiaru ramki, ilości klatek, źródła dźwięku, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znaczy, że mogę nagrywać programy otwarte w oknach czy tylko te na pełny ekran, czy to nie ma znaczenia?

Aby rozpocząć nagrywanie muszę:

-uruchomić Afterburner

-uruchomić program który chcę nagrywać

-sprawdzić czy wyświetlają mi się fps'y

-wcisnąć klawisz funkcyjny przypisany jak rozpoczęcie nagrywania

Jeżeli coś pomieszałem to mnie popraw.

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Tak, program nagrywa aplikacje otwarte w okienku, nie ma z tym problemu.

Lista działań jest poprawna :) Choć sprawdzanie czy wyświetlają się FPS nie jest konieczne - nie chce Ci mącić ale nie pamiętam czy jest to opcja standardowo ustawiona.

Za to jestem na 100% pewny, że po naciśnięciu klawisza nagrywania, w górnym, prawym (lub lewym ^^) rogu ekranu (lub okienka) pojawi się okrągła, animowana ikonka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...