Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kedzioras

Google Chrome - Najczęstrze strony

Polecane posty

Google Chrome to tak sprytny program, że zapamiętuje najczęściej odwiedzane strony i umieszcza w "Najczęstsze" i jak otworzymy nową kartę to się nam owe pokażą. No właśnie. Fajnie, że google tak pamięta i pomaga nam w nie przemęczaniu się, ale... mam problem z nim związany. Jedna ze stron, którą mi pokazuje... no powiedzmy, że nie chcę by rodzinka się o niej dowiedziała (tak, dobrze myślisz, właśnie o taką stronkę chodzi... i nie śmiej się tak...). Jednak opcje są tak mało jasne i tak mało można w nich zrobić, że nie wiem czy wogle istnieje taka możliwość, by się pozbyć tej stronki z "Najczęstszych". Więc słucham propozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przytrzymaniu przez chwilę kursora nad tą stronką w prawym górnym rogu miniatury powinien pojawić się iks. Po kliknięciu go, zostaje ona zastąpiona przez następną w kolejności najczęściej otwieranych. Chyba że kolejna jest z tej samej kategorii, wtedy powtarzaj do skutku. :wink:

Firestone - to działanie podstawowe, jednak w tym przypadku (Chrome i najczęściej odwiedzane) nieskuteczne. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...