Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Johnak

Rozwiązany: Problem z pionowymi paskami na ekranie

Polecane posty

Witam,

oglądając film, musiałem wyjść na chwilę i zostawiłem komputer włączony na ok. 0,5 h.

Gdy wróciłem, zauważyłem, że ekran pokrył się czymś w rodzaju rys, ukośnych pasków.

Postanowiłem zresetować komputer. Gdy tak zrobiłem, zauważyłem, że wszystkie litery są dziwnie rozjechane i rozmazane. Gdy wczytuje się logo windows XP jest ono tak jakby poruszone. następnie ekran pokryty jest podkreślnikami które generują się w nieskończoność.

Resetuje jeszcze raz, uruchamiam komputer w trybie awaryjnym i widzę, że ekran pokryty jest w 5 miejscach szerokimi pionowymi paskami, które zniekształcają obraz i zmieniają kolor.

Nie działa żadna gra, nawet tak wiekowa jak Serious Sam pierwsze starcie.

Czy ktoś z forumowiczów wie, co mogło się stać?

Osobiście podejrzewam, że to może być problem z kartą graficzną, chociaż nie znam się na tym.

Dodam jeszcze, że wcześniej karta się nigdy nie przegrzewała (Nvidia geForce 9800 GT) i bez problemu działała przy takich grach jak Arkham City, |Brotherhood, Black Ops

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, to jest zrzut ekranu, a nie zdjęcie.

Proponuję sprawdzić styki przy przy grafice, czy nic się nie obluzowało albo nie zostało przypadkiem wyszarpnięte. Najlepiej odłącz i podłącz jeszcze raz. Prawdopodobnie to nic nie da, ale nie zaszkodzi spróbować ;)

Jeśli masz możliwość, sprawdź kartę na innym komputerze. Czekaj na porady innych, albo pozostaje serwis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem już styki, odłączałem, odkurzałem, podpinałem znowu - niestety bez poprawy.

W takim razie postaram się sprawdzić na innym kompie.

Proszę Admina o nie zamykanie tematu, napiszę gdy będzie jakiś postęp (oby)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...