Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grend

Bluescreen

Polecane posty

Najpierw podaj konfig (w tym Windowsa) kompa wraz z marką modelem i mocą zasilacza, wtedy będzie można coś pomyśleć.

BTW, przyczynę tego błędu trudno określić, wiele rzeczy może być za niego odpowiedzialne (zarówno programy, jak i sprzęt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Home Premium - 64 bit.

Karta Graficzna: GTX 470.

Zasilacz: OZC 600 W.

Procesor: Intel? Core? i5-2500K 3.30 GHZ.

Płyta Główna: MSI P671-C45.

RAM: GOODRAM 4GB.

Podstawowe informacje. Wiem tyle, że po instalacji sterowników, gdy restartuję komputer, pokazuje się ekran śmierci, który automatycznie blokuje cały system i mogę go tylko zresetować, i włączyć w trybie awaryjnym.

Komputer kilka dni temu wrócił z naprawy, wymienili mi kartę graficzną GTX 470 na tę samą. A tu dla mnie taka przykra niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem komputer z serwisu i pojawił się ekran śmierci, oto cała historia. Błąd powodują sterowniki karty graficznej, tak przynajmniej sądzę, bo tylko po ich instalacji dochodzi do ów błedu, gdy odinstaluję je, problem znika. Jeśli chodzi o ogólną treść kominikatu, to tylko ten kod, co podałem jest warty uwagi, reszta to standardowe informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd powodują

sterowniki karty graficznej

Też tak, od początku myślałem (mając na uwadze, ten pierwszy bluescreen). A właściwie, biorę pod uwagę wszystko co jest związane z kartą graficzną.

Próbowałeś różnych sterów?

Poza tym mam jeszcze jedno, głupie pytanie: jesteś pewny, że wymienili Ci tę grafę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...