Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hustla86

Prosze o pomoc..

Polecane posty

Witam i zarazem prosze o pomoc w dostarczeniu mi paru wskazowek...Z gory sorki ale mam niemiecki laptop i nie posiadam ani literek a, e ( wiecie o co chodzi ). A mianowicie jestem zagorzalym graczem gry MuOnline, gram w nia juz naprawde dosc dlugo i przez ta moja ulubiona gre i swoje lenistwo ( stawianie AFK podczas pracy itp, pod zasilaniem ) moja bateria nie trzyma nawet mysle z 3minut...Wiem ze musze ja wymienic i kupic druga i dbac ale teraz narodzil mi sie problem, podczas gry moj laptop strasznie sie grzeje, a uzywa tylko 60+% procesoru i ok 30% ramu, jest strasznie goracy z lewej strony i sie po prostu wylacza, jak ochlonie chodzi znow...Bateria jest caly czas przypieta do niego a laptop caly czas pod pradem.Troche sie boje ze to moze cos mu sie stalo a ze sam nie mam dokladnego pojecia o sprzecie chcialbym zapytac o opinie jakiegos fachowca. Dodam iz laptop wlasnie w marcu bedzie mial rok odkad go kupilem...

Z gory dziekuje za jakies podpowiedzi co dalej i co to moze sie z nim dziac.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podziel się informacjami o laptopie.

2. Masz ustawiony profil "High performance"?

3. Podaj temperatury w spoczynku i pod obciążeniem, możesz do tego użyć np. programu HWMonitor.

4. Tak naprawdę, to mój poprzednik ma rację, jeżeli lapek jest na gwarancji, nie ma co kombinować, tylko oddawać (niech się "martwiom"). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...