Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Funshy

Czy na mojej płycie odblokuje rdzenie?

Polecane posty

Czesc

Czy na płycie głownej Gigabyte MA770-UD3 mozna odblokowac Phenoma x4 960T z 4 rdzeni do 6 jesli trafie na dobrą sztuke? Czy przy Phenomie X4 960T z odblokowanymi rdzeniami, Radeonie 6850HD ver. OC, 4GB ramu zasilacz Fortron 350W bedzie miał jakis minimalny zapas mocy? Jesli sie spali zasilacz duze jest prawdopodobienstwo ze pojda inne podzespoły?

Maksymalny pobor mocy przez karte to ~ 127W

TDP to maksymalny pobór prądu? Jesli tak to pobór prądu przez procka to 95 W

Wychodzi ze na reszte komputeraz zostało 128W. Czy jest w kompie jeszcze cos co to zuzyje? Maksymalnie cały zestaw chyba z 300W pociągnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie powinno być problemu mam osobiście tą płytę i odblokowałem na niej Phenoma II x2 550 BE z x2 na x4 nie było problemu . Obecnie pracuje na niej Phenom II x6 1100T . Co do zasilacza powinno wystarczyć ale lepiej jak by był jakiś 450W . Jeszcze zależy jaka masz wersje płyty i jaka jest wersja biosu .Ale morze niech się jeszcze wypowie spec pozdro.

A co do spalenia zasilacza to lepiej żeby się nie palił bo w kwestii co ze sobą zabierze to już losowanie.

Aha teraz dopatrzyłem że masz wersje bez "T" w nazwie ale wydaje mi się ze wielkiej różnicy miedzy nimi nie ma. Na stronie producenta na liście obsługiwanych CPU jest 960t ale po aktualizacji biosu do wersji F9G .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy się odblokuje to już trzeba trafić odpowiednia sztukę ale z tego co wiem to 75% tych Procków udaje się odblokować.

Co do zasilacza można spróbować ale szykował bym się na jego wymianę na coś z 500/550W .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...