Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracz PC

Rozwiązany: Internet bezperzewodowy w laptopie MSI GE 620DX

Polecane posty

Witam,

mam laptopa MSI GE 620DX i chcę sie polaczyc nim do sieci bezprzewodowej. Zainstalowalem sterowniki do Intel Centrino Wireless N-130 i pojawila sie mi inkonka obok zegarka sieci bezprzewodowej, ale zadnej sieci nie widzi.

Co moge zrobic aby sie polaczyc z netem?

Bardzo prosze o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę na mieszkaniu w Krakowie (tam studiuje i tam chce się łaczyc z siecia bezprzewodowa), to napisze czy mi się udalo polaczyc z siecia ;)

EDIT:

Jest jeszcze taka sprawa i może ona jest przyczyną problemu. Otóż w menadżerze urządzeń, nie mam sterownikó do następującego sprzętu:

Kontroler Uniwersalny magistrali szeregowej (USB)

USB2.0-CRW

Tylko szukałem na necie i stronie MSI i za nic nie mogę znaleźć tych sterowników! Politan, masz jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Menedzerze urzadzen mam tylko brak sterwonikow do USB2.0-CRW

Pisze teraz z kompa ktory laczy sie bezprzewodowo z tym routerem wiec nie wiem co to jest.

Chyba ze terazm powinieniem skonfigurowac router na tym laptopie, co nic nie widzi?

Jak wlaczam siec Wi-Fi metoda Fn + F10 (ikonka sie zgadza) nic sie nie dzieje. Obok zegarka caly czas mam symbol - kreski zasiegu sieci bezprzewodowej i czerwony krzyzyk. Nie widzi zadnej sieci, a tutaj jest ich mnostwo.

Jeszcze teraz zainstalowałem sterwonik z plyty do laptopa i juz wszystko ok z USB2.0-CRW, ale problem z siecia bez zmian.

Może powinienem teraz jakos polaczyc router z laptopem na kablu i cos skonfigurwac? nie znam sie, co zrobic, jestesm tylko graczem ;) Model routera to TP-LINK TL-MR3420

EDIT: TO po prostu wyglada tak, jakby moja karta sieciowa byla caly czas wylaczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ale był u mnie technik inforamt i powiedział że to sprawa sprzetowa.

Dziwne troche bo karta nigdy nie uzywana byla, laptop nowy w zasadzi ale to nic. Tak to wyglada.

Inny komputer laczy sie siecia beprzewodowo, a ten dziala na kablu wiec tragedii nie ma.

Wielkie dzięki politan za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...