Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafik6

GF GTX 580 Problem

Polecane posty

Witajcie

od ok. tyg. probuje uporac sie z problemem z karta graficzna.

Otóż podczas grania (MW3, MW1, TF2, GTA 4 {wszystkie oryginalne}) nagle gra sie scina, potem występują 4 syndromy

1) Robi sie czarny ekran i trzeba resetowac pc

2) BlueScreen (to tylko raz)

3) Nastepuje głośny długotrwaly dźwiek jakby przy zwarciu (takie jakby pierdzenie...-,-)

4) Gra się odcina i mozna dalej grac, nie na długo bo po okolo 5 min problem sie powtarza

Czynności które wykonałem

*Zmniejszylem jakosc grafiki, detale, textury do minimum

*Format dyskow (tak tak wiem ze nie potrzebny ale i tak komp byl zagracony i juz dawniej to zamierzałem)

*Reinstall systemu, gier, sterownikow do karty(285.62) , płyty gł.

Moj sprzet

karta gr.: Asus GeForce GTX 580

plyta gł.: Asus P8P67

proc.: Intel Core i7 2600

ram.: Kingstone 8GB (choc nie wiem czy to potrzebne)

sys.: Win 7 64bit

Nie sądze by karta była spalona, choc pewności nie mam. Fizycznie nie widac na niej zadnych uszkodzen. Z kolei drivery tez zreinstalowałem i prob. sie powtarza.

Nie mam pojecia w takim razie co to moze byc... =(

Prosze o pomoc :unsure:

Z gory dzieki

post-242200-1328972502_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne, zasilacz, to najważniejsza część kompa (no, może płyta główna jest ważniejsza). Poza tym, ostatnio miałem dokładnie to samo i okazało się, że zasilacz pada (na marginesie dodam - choć to nie ma znaczenia - że także był to Chieftec, hehe). Dawniej, kilka razy występował u mnie, również podobny problem, wtedy winne były: płyta/płyty, kable, podłączenia itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niskie te temperatury (szczególnie karty - 30*, to ona ma przeciętnie w spoczynku), ale mniejsza z tym.

Wyczyść kompa (może jakieś brudy/kurz powodują takie cuda) i podociskaj co się da. Jednak wątpię by w tym tkwił problem.

Ja bym sprawdził - w pierwszej kolejności - zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...