Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hitman475

Acer Travelmate 2410

Polecane posty

Witam mam problem z hasłem do BIOS'u o tuż zapomniałem jakie założyłem i teraz nie moge przeprowadzić reisntalaci Windowsa ponieważ nie wykrywa płyty i odrazu ładuje system. Po wpisanu 3 haseł wyskakuje napis "System Disabled" a pod nim [06337] nie wiem co to oznacza. Bardzo bym prosił o rozwiązanie tylko tak aby nie trzabyło rozkręcać laptopa , miło też by było jak obeszło by się bez wgrywania programów ponieważ laptop jest tak zasyfiony że po 5 min pracy się zawiesza. Przyppomnę też że to model Acer Travelmate 2410.

Z góry dzięki : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że mam hasło. Cały czas chcę, to zrobić legalnie i od ponad tygodnia pytam się moderatorów, czy mogę Ci pomóc.

Jednakowoż, w końcu moja cierpliwość się skończy i wtedy nie radzę ;) (tym pytaniem, będę ich męczył, aż do skutku).

P.S. Jeżeli nie rozwiązałeś problemu, śmiało wal na PW, postaram pomóc.

@hitman475:

Przykro mi, ale pomocy tu nie uzyskasz. Twoja metoda może zostać wykorzystana przez mniej uczciwych internautów, którzy będą chcieli się dostać do cudzych komputerów. A na takie praktyki pozwolenia nie będzie. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...