Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Casioner

Problem z USB

Polecane posty

Kurcze, mam taki "malutki" problem z USB, może go trochę opiszę: siedząc na internetku i jak zwykle oglądając bezsensowne filmki na YT, nagle przestała działać mi myszka, odłączałem, bawiłem się w łączenie kabelków jednak nic to niedało, w końcu postanowiłem sprawdzić gryzonia na innym komputerze, a tu niespodzianka - działa! Następnie powróciłem do Laptopa i podłączyłem inną myszkę, neonek się zaświecił ale kursor niechętnie (czyt.: w ogóle) poruszał się po ekranie. Wszystkie inne sprzęty działają poprawnie, czyli podłączona do kompa komórka jest czytana normalnie, jednakże myszki już nie (mam 3 wejścia USB i problem jest z każdym). Dodam także, iż co chwila wyskakuje mi komunikat: "Nie rozpoznano urządzenia USB" chociaż nic do komputera nie jest podpięte! Nie instalowałem nigdy rzadnych sterowników i zwykle wszystko działało (bawię się na Win7), myślałem czy by to nie był jakiś virus? Problem "troszeczkę" przerasta moje naprawczo-komputerowe zdolności, dlatego będę bardzo wdzięczny za oferty wszelakiej pomocy. Z góry dziękuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj screen z menadżera urządzeń gdy mysz jest podłączona i gdy jest odłączona. Może to jakiś konflikt sprzętowy. Inna sprawa, że "Nie rozpoznano urządzenia USB" podczas gdy żadne urządzenie USB nie jest podłączone nie wróży niczego dobrego ale nie przesądzajmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...