Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PTR87

Dziwne paski przy ładowaniu systemu Windows XP

Polecane posty

Witam,mam Windows XP i problem zaczął się gdy grałem w minecrafta komputer się zawiesił,

więc go zresetowałem i gdy system zaczął się ładować były cienkie paski przechodzące przez logo systemu.System się załadował,ale zamiast ekranu powitalnego jest czarny ekran i można tylko zresetować.Robiłem przywracanie systemu, ale to nic nie dało wszedłem w tryb awaryjny i odinstalowałem sterowniki do karty graficznej i komputer się włącza normalnie, ale tak jak by był dalej w trybie awaryjnym tylko,że jest głos.Instalowałem też inny system (Windows XP Professional wersja 2001),ale na nim jest to samo.

Mój Sprzęt :

System:

Widnows XP Professional wersja 2002 Service Pack 2

Procesor:

Intel?Pentium? 4 CPU 3.20GHz,3.19GHz

512MB RAM

Karta graficzna :

GeForce 7300GT

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeżeli karta jest uszkodzona - a tak to, na tę chwilę wygląda - to nic już nie poradzisz (no, może piekarnik).

Istnieje możliwość, że z chłodzeniem jest coś nie tak i grafa się przegrzewa, trzeba by sprawdzić temperatury. Poza tym może być jeszcze (choć to mało prawdopodobne) uszkodzone gniazdo, ale to chyba jeszcze gorsza opcja. Aby się upewnić, wypadałoby sprawdzić kartę na innym kompie, ewentualnie zamontować inną grafę na swoim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem temperature SpeedFanem 4.45 ja sie nie znam więc napisze wszystko:

Fan1:1974 RPM (ciągle się zmienia)

Fan2 0 RPM

Fan3 0 RPM

Fan4 0 RPM

Fan5 0 RPM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GPU 0C

Temp1:-54C

Temp2:-2C

Temp3: 44C

HD0: 35C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że karta nie jest wykrywana (wcześniej pytałem się czy "widać" ją w Menadżerze urządzeń). Nie wiem, w takim razie czy udało Ci się zainstalować sterownik i jak to naprawdę wygląda (nastaw się jednak na to, że może być już po karcie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest, bo niczym nie ryzykujesz (jeżeli karta jest uszkodzona), przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być zimne luty, a właśnie do załatwienia tego problemu służy piekarnik. :) (Radzę, jednak się upewnić czy na pewno karta padła.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...